iPhone remontas
Klientams vertinantiems kokybę

Profesionalus iPhone telefonų remontas Vilniaus mieste

iphone 7 plus remontas ekrano keitimas

Telefono remontas ne Jums? Palikite visas problemas susijusias su iPhone išmaniuoju įrenginiu Mums! Baterijos, mygtukai, sensoriai, krovimo jungtys, telefono atgaivinimas po skendimo ir kitos telefonų dalys bei paslaugos Mūsų iPhone servise!

iPhone 7 plus remontas

Paslauga Kaina

Ekrano LCD keitimas 150 eu
Korpuso keitimas 90 eu
Galinės kameros keitimas 70 eu
Baterijos / akumuliatoriaus keitimas 65 eu
Krovimo jungties remontas 50 eu
Mikrofono keitimas 45 eu
Priekinės kameros keitimas 46 eu
On / off mygtuko taisymas 46 eu
Garso didinimo / mažinimo mygtukų taisymas 46 eu
Garsiakalbio remontas 40 eu
Profilaktinis valymas 25 eu
Ekrano apsauginis stikliukas 15 eu

iPhone remontas – Visi modeliai

iphone 7 plus home button taisymas keitimas remontas

iPhone 7 plus home “namų” mygtukas nebeveikia?

Pagrindinis iPhone 7 telefone Home “namų” mygtukas gali nustoti veikęs dėl natūralaus nusidėvėjimo. Dažnai pasitaiko mygtuko veikimo sutrikimų ir dėl sistemos gedimų. Nereikėtų pamiršti ir purvo / riebalų įtakos. iPhone 7 plus remontas nėra itin sudėtingas, bet reikalauja kruopštumo. Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti visas šias problemas tinkamai.

Pagrindinės iPhone Home “namų” mygtuko neveikimo priežastys ir taisymo sprendimai.
Purvas:
Home mygtuko valymas nuo purvo bei riebalų apnašų – tai ne tik išorinis mygtuko valymas (dauguma valymą atlieka naudodami WD-40 tepalą) nors tai yra žymiai greitesnis valymo būdas, mes to daryti nerekomenduojame. Mūsų meistrai mygtuko valymą atliks jį išimdami iš korpuso.

iphone 7 plus remontas home mygtukas

Vandens, sniego poveikis:
Prasiskverbęs vanduo lietingą dieną ar tiesiog dėl prsilietimo šlapiais pirštais gali sugadinti mygtuką. Prasiskverbęs vanduo sukelia vidinių metalinių jungčių ir komponentų oksidaciją. Tokiu atveju mygtukas praranda kontaktą su iPhone motinine plokšte ir tampa tiesiog neveiksnus.
Po vandens poveikio pagrindinį iPhone mygtuką galima restauruoti, mygtuko restauracija reikalauja profesionalių procedūrų. Mygtukas išardomas – valomos korozijos paveiktos dalys. Atliekamų remontų praktika parodo jog dažniausiai skystis prasiskverbia netik iki mygtuko, bet ir giliau į mobilujį įrenginį.

iphone 7 plus remontas home mygtukas apacia

Kritimo, dūžio, spaudimo poveikis:
Dažnai pagrindinis mygtukas pradeda nebefunkcionuoti po kritimų ant kieto paviršiaus. Taipogi dėl stipraus mygtuko suspaudimo (pirštu, kietu daiktu, užlipus). Viso to pasekoje nutraukiama kontaktinė juosta ir mygtukas tampa visiškai nebefnkcionuojantis. Šiuo atveju belieka mygtuką pakeisti nauju arba lituoti kontaktinę juostą. Pakeitus mygtuką nauju piršto antspaudo atpažinimo funkcija nebeveiks.