iPhone remontas
Tiems kas vertina kokybę

Profesionalus iPad remontas

iphone 6s remontas ekrano keitimas

Jūs katik radote specialistus kurių ilgai ieškojote!
Ekrano, baterijos, kameros keitimas, stikliukų klijavimas ir kitos iPhone remonto paslaugos vienoje vietoje!

iPhone 6s remontas

Paslauga Kaina

Ekrano LCD keitimas 90 eu
Korpuso keitimas 80 eu
Baterijos / akumuliatoriaus keitimas 53 eu
Krovimo jungties remontas 50 eu
Mikrofono keitimas 47 eu
Priekinės kameros keitimas 44 eu
Galinės kameros keitimas 43.50 eu
On / off mygtuko taisymas 42 eu
Garsiakalbio remontas 40 eu
Garso didinimo / mažinimo mygtukų taisymas 40 eu
Profilaktinis valymas 20 eu
Ekrano apsauginis stikliukas 12 eu

iPhone remontas – Visi modeliai

iphone 6s remontas kamera

iPhone 6s kamera

Naudodamiesi savo iPhone 6s remontas Jūs nė nepastebite kaip dažnai naudojate kamerą savo telefone iki tol, kol ji sugenda. Kamerą telefone naudoja begalė programėlių, kurios skirtos fotografuoti, filmuoti, skanuoti brūkšninius ar QR kodus.

Sugedus iPhone 6s fotoaparatui ar blykstei kreipkitės!
Tai vienas naudingiausių ir labiausiai iPhone 6s naudojamų telefone įrengtų modulių. Kamera telefone naudojama nuotraukų fiksavimui, video įrašų kūrybai. Tikrai ne vieną kartą fotoaparato blykstė atliko žibintuvėlio funkciją. Tai modulis kuris neatsiejamas nuo šiuolaikinio modernaus gyventojo. Nustojus veikti pagrindinei iPhone kamerai, nustoja veikti daugybė funkcijų ir Jūsų telefonas praranda didelį potencialą. Nesvarbu ar problema yra galinės (pagrindinės) iPhone kameros / priekinės “selfie” kameros / blykstės gedimas. Sugedus kamerai dauguma vartotojų skuba pasikeisti ją ir atkurti originalų įrenginio funkcionalumą.

iphone 6s remontas galines kameros keitimas

Iš esmės pagrindinius vaizdo kameros gedimus galima suskirstyti į dvi kategorijas:

1. Kameros stikliuko įskylimas, kameros pasislinkimas į šoną, kontrolinio “chip’o” deformacija, kontaktų oksidacija, dulkių kaupimasis. Šiuo atveju meistrui gali tekti palituoti/perlituoti ir pakeisti komponentą atsakingą už kameros veikimą, įstatyti kamerą į vietą ar pakeisti kameros stikliuką.

2. Linijų atsiradimas kadre, spalvų išsikraipymas. Šiuo atveju litavimas ar kameros pajudinimas jau nebepadės. Reikės keisti visą iPhone 6s vaizdo kamerą.

Bet kuriuo atveju aukščiau išvardinti gedimai dažniausiai atsiranda telefoną paveikus mechaniškai. Sugadinus telefono kameros apsauginį stikliuką (linzę). Ar patekus drėgmei į telefono vidų ko pasekoje prasideda oksidacijos veiksniai, rasojimas, trumpinimas. Kameros keitimo procedūrą atlikdami Mūsų meistrai užtruks neilgiau 45min*. Kaitimo laikas gali svyruoti atitinkamai nuo telefono būklės (pažeisti/sulankstyti kampai, telefono deformacija). Norėdami išvengti nemalonių gedimų ar sutvarkyti jau kilusius gedimus kreipkitės į Mūsų specialistus.