iPhone remontas
Klientams vertinantiems kokybę!

iPhone 6s plus telefonų remontas Vilniuje

iphone 6s plus remontas ekrano keitimas

Sutvarkysime Jūsų mėgiamą telefono aparatą!
Ekrano, baterijos, kameros keitimas, stikliukų klijavimas ir kitos iPhone remonto paslaugos vienoje vietoje!

iPhone 6s plus remontas

Paslauga   Kaina

Ekrano LCD keitimas 135 eu
Korpuso keitimas 90 eu
Galinės kameros keitimas 70 eu
Baterijos / akumuliatoriaus keitimas 65 eu
Krovimo jungties remontas 50 eu
Mikrofono keitimas 45 eu
Priekinės kameros keitimas 46 eu
On / off mygtuko taisymas 46 eu
Garso didinimo / mažinimo mygtukų taisymas 46 eu
Garsiakalbio remontas 40 eu
Profilaktinis valymas 25 eu
Ekrano apsauginis stikliukas 14 eu

iphone 6s plus remontas ekrano keitimas skiles stikliukas

Netyčia sudaužėte iPhone 6s Plus ekraną?

Bet kuriame mobiliajame telefone nesvarbu kokio gamintojo modelis tai būtų, visą laiką, svarbiausia dalis buvo ir bus ekranas. Šiuo metu itin populiarių išmaniųjų telefonų ekranų funkcionalumas stipriai padidėjęs, ko pasekoje ekranas tapo dar svarbesne aparato dalimi.
Tobulėjant ekranų funkcijoms plonėjant telefonams mažėjant vidiniams komponentams iPhone 6s plus ekrano keitimas tapo sudėtingesnis, brengesnis ir reikalaujantis patirties

Jei ankščiau pagamintų iPhone mobiliųjų telefonų ekranų moduliai buvo pakankamai lengvai išskiriami, kontaktinės juostos buvo stambios, pakankamai tvirtos. Penktosios ir šeštosios kartos moduliai pagaminti taip, kad neatsiskirtų. Gamintojas tokiu būdu siekia, kad taisyklos pirktų brangius – originalius ekranus. Bet nepaisant visų Apple kompanijos pastangų Mūsų darbuotojai rado išeitį. Jeigu Jūsų iPhone 6s plus remontas ekranas vis dar rodo, reaguoja į lietimus turime jums išeitį. Itin brangių prietaisų komplektas suteikė galimybę atskirti telefono stikliuką nuo ekrano modulio, tuo pačiu pakeičiant jį nauju. Stikliuko keitimo pagrindinis privalumas – gaunate sutvarkytą originalų Jūsų iPhone ekraną su nauju stikliuku už itin mažą kainą kuri yra bene tris kartus mažesnė nei keičiant visą naują, originalų ekraną. iPhone 6s plus remontas Jūsų poreikiams

Kadangi, daugumai klientų įdomu kaip vyksta šis procesas, Mes nusprendėme pasidalinti iPhone 6s plus remonto procedūros eiga.
Stikliuko klijavimui naudojame “Oca” technologiją.
Stikliuko keitimas nėra toks paprastas kaip gali pasirodyti. Norint pagaminti naują ekraną, reikia pakeisti visus jo sluoksnius, išskyrus skystųjų kristalų “displėjų”, uždėti antistatinį sluoksnį, kaitinti visą ekraną slėginėje kameroje ir dar atlikti begalę kitų procedūrų.

iphone 6s plus remontas ekrano ardymas
Visų pirma išardome telefono ekraną, šiuo konkrečiu atveju tai būtų iPhone 6s plus.

Ekrano ir stikliuko atskyrimui naudojamos specialios pjovimo staklės. Ant staklių paviršiaus padedamas ekranas stikliuku žemyn ir kaitinamas apie minutę 110 laipsnių temperatūra. Ko pasekoje klijai laikantys visus ekrano sluoksnius suminkštėja, palengvindami skilusio stikliuko nupjovimo darbus, kurie atliekami stipriai įtempta specialia viela.

iphone 6s plus remontas ekrano nupjovimo aparatas

Kitas žingsnis: poliarizacinės plėvelės nuėmimas. Ji nuimama itin karšto įkaitinto iki 220 laipsnių, specialaus peilio pagalba. Po nuėmimo procedūros lieka tik klijų likučiai ant ekrano, kurie nuvalomi specialaus valiklio dėka.

iphone 6s plus remontas ekrano kliju nuemimo aparatas

Po šių procedūrų pradedama restauracija.

Mūsų naudojama įranga kaip ir technologija yra beveik tokia pati, kokią naudoja gamintojas. Po remonto, ekranas niekuom nesiskiria nuo originalaus. Kaikurios taisyklos nenaudoja šių brangių prietaisų – darydamos didelę klaidą. Nenaudojant vaakuminių kamerų ar specialių klijų, tarp stikliuko ir ekrano gali atsirasti oro burbulai, dulkės, dėmės ar kiti defektai. Ko pasekoje kenčia atliktų darbų kokybė.

Poliarizacinė plėvelė – kam ji reikalinga? Kokį efektą ji suteikia?
Be poliarizacinės plėvelės įjungus telefoną, vietoi paveiksliuko ar ikonų matytumėte tik baltą spalvą. Dedant poliarizacinę plėvelę, esminis dalykas, kurio reikia vengti – tai dulkių patekimas tarp jos ir ekrano. Jei patektų bent viena dulkės kruopelytė – ekranas brokuotas.

iphone 6s plus remontas poliarizacine plevele

Mes naudojame tik aukščiausios kokybės, vandenį atstumiančius (žąsies plunksnų efektą suteikiančius) stikliukus su jau priklijuotu ausies mikrofono apsauginiu tinkliuku, bei kokybiško plastiko rėmelius.

Paskutinis žingsnis: tai sterilioje kameroje, specialioje formoje surenkamas telefono ekranas. Į formą dedamas ekranas, rėmelis, užnešamas sluoksnis specialių klijų ir dedamas stikliukas. Forma su jau surinktu ekranu dedama į specialią slėginę kamera ~15 minučių per kurias visi oro burbulai ar klijų perteklius yra išspaudžiami 8 atmosferų slėgio.

iphone 6s plus remontas laminavimo slegine masina

Po šių procedūrų ekranas tampa pilnai paruoštas naudojimui.