iPhone remontas
Klientams vertinantiems kokybę

Profesionalus iPhone telefonų remontas Vilniaus mieste

iphone 6 plus remontas ekrano keitimas

Jei sudaužėte savo telefono ekraną, sugedo mygtukai ar nebegirdite garso – Jūs pataikėte kaip tik ten kur Jums bus suteikta visokeriopa pagalba!

iPhone 6 Plus remontas

Paslauga Kaina

Ekrano LCD keitimas 100 eu
Korpuso keitimas 95 eu
Krovimo jungties remontas 45 eu
Mikrofono keitimas 45 eu
Priekinės kameros keitimas 42 eu
On / off mygtuko taisymas 40 eu
Baterijos / akumuliatoriaus keitimas 40 eu
Pagrindinės galinės kameros keitimas 39 eu
Home “namų” mygtuko keitimas 36 eu
Garsiakalbio remontas 34 eu
Garso didinimo / mažinimo mygtukų taisymas 30 eu
Profilaktinis valymas 15 eu
Ekrano apsauginis stikliukas 12 eu

iPhone remontas – Visi modeliai

iphone 6 Plus remontas baterija akumuliatorius

iPhone baterija

Netinkamai veikianti iPhone 6 Plus baterija gali sukelti daugybę problemų. Jei Jūsų iPhone nebeįsijungia, baterija greitai išsikrauna, nebesikrauna ar kraunasi itin lėtai, Jūsų iPhone reikia naujos baterijos. Taipogi senos, sugedusios baterijos yra linkusios išsipūstį. Besipučianti baterija gali sugadinti telefono vidinius komponentus, suskaldyti ekraną ar net užsidegti ir sprogti! Telefono iPhone 6 Plus remontas išgelbės jus nuo nemalonių potyrių.

iPhone baterijų “gyvavimo” laikas
Išmaniųjų mobiliųjų iPhone telefonų baterijos linkusios “gyventi” 1-2 metus. Po šio laikotarpio pradeda pasireikšti tokios problemos kaip – greitas išsikrovimas, telefono aparato kaitimas, savaiminis išsijungimas, ilgas krovos laikas.

Yra begalė teiginių jog iPhone baterijos yra beveik neįmonoma pakeisti ir dauguma jų yra teisingi, o ypač keitimo procedūros nederėtų atlikti pačiam. Net jeigu vadovaujatės žingsnis po žingsnio nurodytomis procedūromis populiariajame ‘youtube’ kanale, turite galimybę pažeisti telefono vidinius komponentus, nutraukti jungtis ar net pažeisti telefoną taip jog jį sutvarkyti taptų nebeįmanoma net patyrusiems specialistams.

Pagrindiniai sunkumai tai ne senos baterijos išėmimas ir įdėjimas naujos, bet preciziškas itin jautrių bei trapių lanksčiųjų jungčių atjungimas, smulkių varžtų atsukimas norint pasiekti bateriją. iPhone 6 Plus varžtai turi tik jiems skirtas ertmes kurių jokiu būdu negalima supainioti taip įsukant netinkamo ilgio ar storio varžto. Akivaizdu jog ne kiekvienas mobiliojo telefono šeimininkas turi tam skirtus įrankius bei gebėjimus atlikti šią procedūrą tinkamai.

iphone 6 Plus remontas baterijos keitimas

Dar viena svarbi priežastis kodėl nederėtų pulti keisti baterijos pastebėjus greitą išsikrovimą ir derėtų kreiptis į Mūsų iphoneekranas specialistus, tai visų telefono sistemų diagnostika. Praktika parodo jog ne visais atvejais susijusiais su greitu baterijos išsikrovimu kalta pati baterija/akumuliatorius. Kartais priežastis slypi programinės įrangos gedime, korpuso ir vidinių komponentų sąlytyje ar krovimo jungtyje. To nustatyti be profesionalios diagnostinės įrangos neįmanoma.

Pati sudėtingiausia ir reikalaujanti profesionalumo bei patirties užduotis išsirinkti iš daugybės siūlonų bet dažnai neorginalių baterijų gausos – tinkamiausią, kokybiškiausią bei patikimą.

Jei bent vienas iš šių auksčiau išvardintų trūkumų pasireiškė Jūsų iPhone telefone nedelsdami kreipkitės į Mūsų komandą kuri padės pakeisti kokybišką ir ilgaamžę originalią ar kokybišką artimą originaliai kokybei iPhone bateriją. Visa tai priklausys tik nuo Jūsų pageidavimų. Po pasirinktos remonto procedūros Jūs vėl galėsite pilnavertiškai naudotis savo iPhone 6 Plus telefonu!