iPhone 4s ekranas / LCD

Pradžia / iPhone dalys / iPhone 4s / iPhone 4s ekranas su lietimui jautriu stikliuku
Iphone 5 ekranas LCD

iPhone 4s ekranas / LCD

iPhone 4s ekranas

Kaina €28

Sudaužėte savo išmaniojo iPhone 4s mobiliojo telefono ekraną? Skilo stiklas? Neberodo vaizdo? iPhone 4s ekranas su lietimui jautriu stikliuku skirtas pakeisti sugedusiam, neveikiančiam, sudaužytam, mirguliuojančiam ar susibraižiusiam Jūsų iPhone 4s ekranui. Galite rinktis iš dviejų iPhone 4s lietimui jautrių ekranų spalvų. Juodos ir Baltos. Šie ekranai parduodami be home (namų) mygtuko. Neapsigaukite, iPhone 4s, kaip ir kitų iPhone ekranai su stikliuku sudaro vientisą dalį, tad jei Jūs sudaužėte stikliuką reikės pirkti visą ekraną.

Pirkti internetineje parduotuveje Susisiekti
iPhone Remontas ! Patikėkite savo iPhone 5 specialistams !
Remontuoti

Kokybė ir patikimumo garantas

Visų iPhone 4s išmaniųjų telefonų ekranai lcd prieš parduodant ar įstatant į Jūsų išmanujį telefono aparatą yra patikrinami mūsų darbuotojų su specialiai tam pritaikyta įranga.

Norėdami gauti daugiau informacijos

Kyla klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie iPhone 4s ekranus ar kitas dalis maloniai prašome kreiptis kontaktuose nurodytais telefonų numeriais. Be jokios abejonės siųlome apsilankyti mūsų socialinio tinklo facebook. paskyroje. Patys pirmieji sužinokite apie šiuo metu vykdomas akcijas telefonų dalims, bei aksesuarams. iPhoneekranas.lt – Jūsų iPhone 4s guru.